EnglishFrancaisPolski
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Fotogaleria
E-kartki
0670448

Osiągnięcia uczniów

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

ROK SZKOLNY 2016 / 2017 

Julia Biegajło

klasa IIIb

 wyróżnienie w konkursie kolęd zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Magdalena Chraniuk

klasa IIIb

 III miejsce w eliminacjach powiatowych XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Gabriela Gadomska

klasa IIa

 I miejsce w konkursie recytatorskim poezji Cypriana Norwida

Natalia Krupa

klasa IIa

 laureatka konkursu fotograficznego "Czytam w obiektywie"

Kacper Panasiuk

klasa IIa

 laureat konkursu fotograficznego "Czytam w obiektywie"

Martyna Potykanowicz

klasa IIa

 laureatka konkursu fotograficznego "Czytam w obiektywie"

Irmina Ludwiszewska

klasa IIb

 III miejsce w konkursie recytatorskim poezji Cypriana Norwida

Kinga Iczkowska

klasa Ia

 III miejsce w konkursie kolęd zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Grzegorz Kaspruk

klasa Ia

 I miejsce w XXVI Powiatowych Biegach Ulicznych XXI Memoriale im. Wincentego Kozłowskiego 

 

 ROK SZKOLNY 2015 / 2016 

Natalia Laszuk

klasa IIIa 

  III miejsce w kategorii zdjęcie w XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” 

 Martyna Panasiuk

klasa IIIa 

  wyróżnienie w VI edycji Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanym   przez Katolickie LO    w Białej Podlaskiej

Damian Huczko

klasa IIIb

  III miejsce w Pucharze Europy Karate – Kyokushin

Dominik Mitura 

klasa IIIb

  I  miejsce w III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej

  I  miejsce w biegach przełajowych w Janowie Podlaskim

Katarzyna Stefaniuk

klasa IIIb

  wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim ku czci Jana Pawła II

Monika Różanowska

klasa IIIb

  VI miejsce w kategorii klas III w III Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

Kornel Samociuk

klasa IIa

  zakwalifikowany do okręgowego etapu konkursu z fizyki

  zakwalifikowany do finału konkursu matematycznego Pangea

  VIII miejsce w kategorii klas II w III Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

 Natalia Chwedczuk

 klasa IIa

 IV miejsce w  III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej

Natalia Chwedczuk

Martyna Nowosielska

klasa IIa

  I miejsce w tabeli 2015 r. w całoligowym sezonie piłkarskim trzeciej ligi juniorek

  I miejsce w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski w piłce nożnej ( przejście do ćwierćfinałów)

 Anna Stańczuk

 klasa IIb

 III miejsce w XVI Konkursie Biblijnym

Magdalena Chraniuk

klasa IIb

 I miejsce w gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Kinga Huczko

klasa Ia

wyróżnienie w IV powiatowym konkursie  Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Dziecinie” w Łomazach

wyróżnienie w kat. Gimnazjum w XII Powiatowych Prezentacjach Wokalnych w Łomazach

Aleksandra Zaręba

klasa Ia

IV miejsce w Katyńskich Biegach Ulicznych w Terespolu

 Aleksandra Dziedzic

Irmina Ludwiszewska

klasa Ib

  I miejsce w kategorii  film w XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” 

  I miejsce w głosowaniu internautów w kategorii  film W XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” 

Dominika Chwedczuk

klasa Ib 

  V miejsce w Katyńskich Biegach Ulicznych w Terespolu  

  VI miejsce w III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej

Paulina Stasiuk

Marcin Doroszuk

Jóźwik Hubert

klasy III

 IV miejsce  III edycji powiatowego konkursu z edukacji dla bezpieczeństwa „Wiem, potrafię, ratuję”

dziewczęta z kl. I-III

  II miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę siatkową

chłopcy z kl. I-III 

  III miejsce w międzygminnych zawodach  w halową piłkę nożną chłopcy 

 chłopcy z kl. I-III 

  III miejsce w międzygminnych zawodach  w piłkę siatkową chłopcy

chłopcy z kl. I-III  

  III miejsce w międzygminnych zawodach  w piłkę ręczną  chłopcy

 chłopcy z kl. I-III 

  II miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę nożną   chłopcy

 

Udział w akcjach społecznych:

  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: 

klasa IIa: Martyna Nowosielska 

klasa IIb: Julia Biegajło, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk, Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Izabela Lewczuk

kl. IIIa: Paulina Borowska, Anita Kuc, Klaudia Malczewska, Martyna Panasiuk 

klasa IIIb: Paulina Stasiuk, Dominika Spychel 

  • Szlachetna Paczka
kl. IIb: Julia Bagłaj, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk,  Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Izabela Lewczuk, Katarzyna Tarkowska
  • Czytające Przedszkole
klasa IIIa: Paulina Borowska,
klasa IIIb: Aleksandra Dębowska, Wiktoria Filipiuk, Angelika Sawczuk, Paulina Stasiuk  
klasa IIa: Aleksandra Anklewicz, Paulina Hryciuk, Julia Szandecka
klasa IIb: Julia Biegajło, Magdalena Chraniuk, Zuzanna Flis, Anna Stańczuk
  • Olimpiada Przedszkolaka
klasa IIb: Julia Bagłaj, Julia Biegajło, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk, Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Julia Kazanecka, Izabela Lewczuk, Katarzyna Tarkowska
  • Pomóż dzieciom przetrwać zimę
Natalia Laszuk z kl. IIIa 
 
Aktywny udział w akademiach i  uroczystościach  szkolnych
klasa Ia: Gabriala Gadomska, Kinga Huczko 
klasa Ib: Krystian Chomiuk, Aleksandra Dziedzic, Irmina Ludwiszewska,  Daniel Niedźiółka
klasa IIa: Aleksandra Anklewicz, Martyna Nowosielska, Gabriela Panasiuk 
klasa IIb: Magdalena Chraniuk, Julia Kazanecka    
klasa IIIa:  Adam Demczuk, Marcin Doroszuk, Natalia Laszuk, Klaudia Malczewska, Martyna Panasiuk 
klasa IIIb:  Damian Huczko, Przemysław Iczkowski, Dominik Mitura,  Katarzyna Stefaniuk, Wiktoria Filipiuk   

 

Aktywny udział w sekcji porządkowo - technicznej: 

klasa IIIa: Marceli Spychel, Radosław Cybula 

klasa IIIb: Paweł Bogusz, Damian Huczko, Przemysław Iczkowski, Dawid Marczuk, Dominik Mitura, Jakub Spychel, Grzegorz Szkalski,;

klasa IIb: Chwesiuk Sz, Grzegorczuk K, Harasimiuk K, Sęk G, Samociuk K.;

 

Aktywny udział w sekcji dekoracyjnej:

klasa IIa: Aleksandra Anklewicz, Agnieszka Ledworuch, Julia Szandecka, Patrycja Szewczuk 

 

Reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym:

klasa IIIb: Andrzej Bogusz, Wiktoria Filipiuk, Przemysław Iczkowski, Paulina Stasiuk, Szołucha Natalia

klasa IIa: Paulina Hryciuk, Julia Szandecka

klasa IIIa: Adrian Adamiuk, Adam Demczuk, Anita Kuc 

klasa IIb: Julia Bagłaj,  Patrycja Fedorowicz 

 

ROK SZKOLNY 2014 / 2015 

 

 Dawid Nowicki

 klasa IIIa

 II miejsce w II Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów 

 LAUREAT  KURATORYJNEGO  KONKURSU  Z  FIZYKI

 zakwalifikowany do okręgowego etapu konkursu z fizyki

 zakwalifikowany do wojewódzkiego etapu konkursu z fizyki

Jakub Chalimoniuk

klasa IIIa 

III miejsce w II Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów 

FINALISTA  KURARORYJNEGO  KONKURSU  ORTOGRAFICZNEGO

 zakwalifikowany do II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

 zakwalifikowany do okręgowego etapu konkursu ortograficznego

 zakwalifikowany do wojewódzkiego etapu konkursu ortograficznego

 zakwalifikowany do okręgowego etapu konkursu z chemii

 

Katarzyna Dziedzic

klasa IIIc

 

 I miejsce w Konkursie Recytatorskim poezji K.K. Baczyńskiego „Niebo złote ci otworzę”

 II miejsce w XIV Regionalnym Konkursie Piosenki Francuskiej 

 II miejsce w kategorii soliści na XXI Podlaskim Festiwalu Pieśni Maryjnej  

 III miejsce w powiatowym konkursie Kolęd i Pastorałek

Jolanta Chibowska

klasa IIIc

 I miejsce w powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej

 II miejsce w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

 udział w finale  XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Anna Halińska

 klasa IIIc

 I miejsce W Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej 

 wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim poezji K.K. Baczyńskiego „Niebo złote ci otworzę”

Lidia Obroślak

 klasa IIIc

 wyróżnienie w XI Foto-Konkursie "Moja szkola w obiektywie" w kategorii zdjęcie

Monika Włos 

Weronika Kaliszewska

 klasa IIIc

 II miejsce  w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Francji 

Aleksandra Łupawka

klasa IIIc

III miejsce w Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej 

 Damian Huczko

klasa IIb

 I miejsce w konkurencji Kumite w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików

 I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Chełm kat. Kumite młodzik

Katarzyna Stefaniuk

klasa IIb

 I miejsce w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim ku czci Jana Pawła II

Natalia Laszuk 

klasa IIa

 II miejsce w konkursie fotograficznym "Zatrzymać konia w kadrze" - Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej

 wyróżnienie w XI Foto-Konkursie "Moja szkola w obiektywie" w kategorii cykl zdjęć

 Dominik Mitura

  klasa IIb

 III miejsce w Biegach Kościuszkowskich

Przemysław Iczkowski

klasa IIb

 V miejsce w VI Biegu Konstytucji w Międzyrzecu Podlaskim w kat. Gimnazjum kl. I-II chłopcy 750 m

 Monika Różanowska

klasa IIb

 II miejsce w  szkolnym konkursie czytelniczym „Mól książkowy” 

 VIII miejsce w II Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

 Natalia Szołucha

klasa IIb

 III miejsce w  szkolnym konkursie czytelniczym „Mól książkowy” 

Martyna Nowosielska

Natalia Chwedczuk

klasa Ia

 I  miejsce w Turnieju Futsalu  Kobiet U-15 w Siemiatyczch

Hubert Kowaluk

 klasa Ib

 I miejsce w Biegach Kościuszkowskich

 Julia Bagłaj

  klasa Ib

 II miejsce w Biegach Kościuszkowskich
Karolina Szyc

  klasa Ib

 IV miejsce w Biegach Kościuszkowskich

Aleksandra Anklewicz

klasa Ia

 I miejsce w  szkolnym konkursie czytelniczym „Mól książkowy” 

Kornel Samociuk

klasa Ia

 IV miejsce w  szkolnym konkursie czytelniczym „Mól książkowy” 

VIII miejsce w II Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

zespołowo dziewczęta

 I miejsce w I etapie eliminacji Coca-Cola-Cup 

 II miejsce w II etapie eliminacji Coca-Cola-Cup 

 Katarzyna S. Panasiuk (IIIc), Aleksandra Dębowska (IIb), Katarzyna Stefaniuk (IIb), Wiktoria Filipiuk IIb), 

 Natalia Chwedczuk (Ia), Martyna Nowosielska (Ia), Karolina Daniluk (Ib), Izabela Lewczuk (Ib), Karolina Szyc  (Ib)

zespołowo dziewczęta

 II miejsce w międzygminnych eliminacjach Powiatu Bialskiego w Piłkę Nożną 

zespołowo dziewczęta  II miejsce w eliminacjach międzygminnych Powiatu Bialskiego w Siatkówkę 
zespołowo chłopcy  II miejsce w eliminacjach międzygminnych Powiatu Bialskiego w Siatkówkę 
zespołowo chłopcy  III miejsce w eliminacjach międzygminnych Powiatu Bialskiego w Halową Piłkę Nożną 

zespołowo chłopcy

 IV miejsce w  I etapie eliminacji Coca-Cola-Cup 

 Tomasz Potomski (IIIa), Mateusz Mitura (IIIb),Jakub Grabiec (IIIb), Michał Kroszka (IIIc), Przemysław Iczkowski (IIb),  Damian Huczko (IIb), Dominik Mitura (IIb), Dawid Marczuk (IIb), Patryk Panasiuk (Ia)

 

 ROK SZKOLNY 2013 / 2014

 Maria Bakiera

 klasa IIIa

 II miejsce w konkursie fotograficznym "Rzeka Bug" w Janowie Podlaskim

 zakwalifikowana do okręgowego etapu konkursu z języka polskiego

Katarzyna Gadomska

klasa IIIa

 I miejsce w konkursie recytacji poezji C. K. Norwida

II miejsce w konkursie "Życie i twórczość K. K. Baczyńskiego

III miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Francuskiej

wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji K.K. Baczyńskiego

I miejsce w X Fotokonkursie Moja szkoła w obiektywie

wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Rzeka Bug" w Janowie Podlaskim

wyróżnienie w konkursie piosenki obcojęzycznej "...bo każdy ma prawo marzyć..."

wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Trzeba umieć ludzi pokochać”  ….

Katarzyna Olesiejuk

klasa IIIa

wyróżnienie specjalne w X Fotokonkursie Moja szkoła w obiektywie

Stypendium Marszłka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną

Hubert Panasiuk

klasa IIIa

II miejsce na Festiwalu Instrumentów Dętych

Natalia Peszuk

klasa IIIa

III miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich

Magdalena Samociuk

klasa IIIa

II nagroda na 47 Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym

Patrycja Skrodziuk

klasa IIIa

IV miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich

Mateusz Wadowski

klasa IIIa

II miejscew kategorii muzycznej XIV Festiwalu Herbertowskiego w IV edycji ogólnopolskiej

wyróżnienie w konkursie piosenki obcojęzycznej "...bo każdy ma prawo marzyć..."

Kacper Czyrak

klasa IIIb

I miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich 

Agata Rogoźnicka

klasa IIIb

III miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Francuskiej

Jakub Grabiec

klasa IIb

III miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich 

Jakub Chalimoniuk

klasa IIa

III miejsce w I Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

Paweł Koszołko

klasa IIa

laureat ogólnopolskiego konkursu plastycznego realizowanego w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Michał Denisiuk

klasa IIa

laureat ogólnopolskiego konkursu plastycznego realizowanego w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Dawid Nowicki

klasa IIa

V miejsce w I Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

Jolanta Chibowska

klasa IIc

I miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich 

Katarzyna Dziedzic

klasa IIc

wyróżnienie w konkursie piosenki obcojęzycznej "...bo każdy ma prawo marzyć..."

Lidia Obroślak

klasa IIc

wyróżnienie w X Fotokonkursie Moja szkoła w obiektywie

II miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich 

Natalia Laszuk 

klasa Ia

 I miejsce w konkursie fotograficznym "Rzeka Bug" w Janowie Podlaskim

Dawid Orluk

klasa Ia

II miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich 

Przemysław Iczkowski

klasa Ib

III miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich 

Dominik Mitura

klasa Ib

I miejsce w I Ulicznych Biegach Kościuszkowskich 

Monika Różanowska

klasa Ib

 wyróżnienie w  I Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

 

ROK SZKOLNY 2012 / 2013 

Anna Laszuk

klasa IIIb

I miejsce  w chodzie na 3 km na Makroregionie w Białymstoku

III miejsce w biegu na 1000 m w finale powiatu

IV miejsce Anna Laszuk w powiatowych biegach ulicznych w Terespolu

VI miejsce w biegu na 1000 m w rejonie

V miejsce w  Międzynarodowych Zawodach w Chodzie  juniorów młodszych  na 5 km                      

I miejscee w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce w chodzie na 3km

II miejsce w II Pikniku Biegowym „Biała Biega” na dystansie 10 km

Wioleta Nurzyńska

klasa IIIb

 VII miejsce w powiatowych biegach ulicznych w Terespolu
 Katarzyna Chwedczuk

klasa IIIc

 VI miejsce w powiatowych biegach ulicznych z okazji Święta Niepodległości w Janowie Podlaskim
 

Paulina Kwaśniewska

klasa IIIb

 II miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Chcę, aby mój świat był Twoim, a Twój moim"

III miejsce w konkursie recytatorskim poezji K.K. Baczyńskiego 

I nagroda na 46 Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym

Magdalena Samociuk

klasa IIa

II nagroda w konkursie "Duży - Mały" w  47 Ogólnopolskim Festiwalu kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu nad Wisłą

Katarzyna Olesiejuk

klasa IIa

I miejsce oraz wyróżnienie w kategorii „zdjęcie” w IX Foto Konkursie „Moja szkoła w obiektywie”

I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Dzieciaki i zwierzaki"

Katarzyna Gadomska

klasa IIa

III miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Chcę, aby mój świat był Twoim, a Twój moim"

III miejsce w konkursie recytacji poezji Cypriana Kamila Norwida w Konstantynowie

II miejsce w konkursie recytatorskim poezji K.K. Baczyńskiego 

I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Wiosenne inspiracje"

III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Dzieciaki i zwierzaki"

Maria Bakiera

klasa IIa

wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Sady wiosną”  w Janowie Podlaskim

III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Wiosenne inspiracje"

Agata Rogoźnicka

klasa IIb

II miejsce w XIX Podlaskim Festiwalu Pieśni Maryjnej w Leśnej Podlaskiej

Eliza Sęk

klasa IIb

nagroda za udział w finale XIII Konkursu Biblijnego

Jolanta Chibowska

klasa Ic

V miejsce w eliminacjach powiatowych XXXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Dawid Nowicki

klasa Ia

wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 

 Katarzyna Dziedzic

klasa Ic

I miejsce w XIX Podlaskim Festiwalu Pieśni Maryjnej w Leśnej Podlaskiej

Lidia Obroślak

klasa Ic

II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Wiosenne inspiracje"

II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Dzieciaki i zwierzaki"

Paweł Koszołko

klasa I a

I miejsce w konkursie bibliotecznym "Rok Józefa Ignacego Kraszewskiego w plakacie"

zespołowo dziewczęta 

VII miejsce w finale powiatu bialskiego w sztafetowych biegach przełajowych w Wisznicach

II miejsce w etapie pierwszym Coca Cola Cup

V miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Lidze Lekkoatletycznej

 zespołowo chłopcy

VIII miejsce w finale powiatu bialskiego w sztafetowych biegach przełajowych w Wisznicach

III miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę nożną

III miejsce halowa piłka nożna

 

ROK SZKOLNY 2011 / 2012

 

Aleksandra Pawluk

klasa IIIc

I miejsce w Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej

Katarzyna Blimel

klasa IIIc

II miejsce w Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej

Magdalena Dębowska

klasa IIIc

III miejsce w Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej

Monika Anklewicz

klasa IIIc

I miejsce w konkursie recytatorskim poezji C. Norwida  organizowanym przez gimnazjum w Konstantynowie

Dominika Korolczuk

klasa IIIb

III miejsce w Otwartym Memoriale Ryszarda Ochnika w Tenisie Stołowym w Janowie Podlaskim

Chwedczuk Katarzyna

klasa IIc

II miejsce w powiatowych biegach ulicznych z okazji Święta Niepodległości w Janowie Podlaskim

IV miejsce w rejonowych biegach przełajowych w Białej Podlaskiej

VII miejsce w wojewódzkich biegach przełajowych w Adamowie

Kacper Niedźwiedź

klasa II a

IV miejsce w Otwartym Memoriale Ryszarda Ochnika w Tenisie Stołowym w Janowie Podlaskim

Katarzyna Gadomska

klasa Ia

III miejsce w XVIII Podlaskim Festiwalu Pieśni Maryjnej w Leśnej Podlaskiej

 

ROK SZKOLNY 2010 / 2011

 

Eryk Komarowski          

klasa IIIa

III miejsce w konkursie fotograficznym "Pokaż nam swój talent" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Janowie Podlaskim

Anastazja Ogurek         

klasa IIIa

wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Pokaż nam swój talent" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Janowie Podlaskim

Panasiuk Aleksandra    

klasa IIIa

 III m. w powiecie w Indywidualnej Lidze LA w skoku wzwyż w Białej Podlaskiej

III m.- w rejonie w Indywidualnej Lidze LA w skoku wzwyż w Parczewie

Magdalena Kobryńska

klasa IIIb

II m. - w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych na dystansie 3000m (dz.) w Supraślu

I m. w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych na dystansie 1000m w Zamościu

III m. w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 1500m (dz.) w Adamowie

I m. w powiecie w XVI Ulicznych Biegach Niepodległości w Janowie Podlaskim

I m. w Katyńskich Powiatowych Biegach Przałajowych w Terespolu

I m. w powiecie w II Biegu Konstytucji na dystansie 900m w Międzyrzecu Podlaskim

I m. w powiecie w Indywidualnej Lidze LA na dystansie 600m w Białej Podlaskiej

II m. w rejonie XX Przełajowych Biegach im. Bohaterskich Lotników Podlasia GRAND PRIX PZLA na dystansie 1000m w Białej Podlaskiej

III m. w rejonie w Indywidualnej Lidze LA na dystansie 600m w Parczewie

Dominika Korolczuk    

klasa IIb

I m. w Otwartym Memoriale R. Ochnika w Tenisie Stołowym w Janowie Podlaskim

 

Pawluk Aleksandra

klasa IIc

 

 V m. II Biegu Konstytucji na dystansie 900m w Międzyrzecu Podlaskim

Mateusz Adamiuk       

klasa Ia

I m. w Otwartym Memoriale R. Ochnika w Tenisie Stołowym w Janowie Podlaskim

Chwedczuk Katarzyna

klasa Ic

X m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na dystansie 2500m w Białymstoku

Im.w VI Ulicznym Biegu Papieskim w Janowie Podlaskim

II m. w powiecie w II Biegu Konstytucji na dystansie 900m w Międzyrzecu Podlaskim

II m. w powiecie w XVI Ulicznych Biegach Niepodległości w Janowie Podlaskim

II m. w  Katyńskich Powiatowych Biegach Przałajowych w Terespolu

II m.- w Indywidualnej Lidze LA na dystansie 300m w Białej Podlaskiej

Nurzyńska Wioleta

klasa Ib

I m. w XVI Ulicznych Biegach Niepodległości w Janowie Podlaskim

I m. w VI Ulicznym Biegu Papieskim w kat. OPEN Janowie Podlaskim

I m. w II Biegu Konstytucji na dystansie 900m w Międzyrzecu Podlaskim

IV m.- w Katyńskich Powiatowych Biegach Przałajowych w Terespolu

XVII m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na dystansie 1500m w Białymstoku

Laszuk Anna

klasa I b

II m. w VI Ulicznym Biegu Papieskim w kat. OPEN Janowie Podlaskim

III m. w II Biegu Konstytucji na dystansie 900m w Międzyrzecu Podlaskim

VI m. w Katyńskich Powiatowych Biegach Przałajowych w Terespolu

XX m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na dystansie 2500m w Białymstoku

Chwedczuk Gabriela          

klasa I b

III m. w VI Ulicznym Biegu Papieskim w kat. OPEN Janowie Podlaskim
Zespołowo dziewczęta

IV m w powiecie w Drużynowej Lidze LA w Białej Podlaskiej

II m w I etapie Turnieju Piłkarskiego Coca Cola CUP

III m w międzygminie w koszykówce

Grupa taneczna ENIGMA

Daria Juszczuk, Karolina Ruszkowska, Adrianna Juszczuk, Katarzyna Blimel, Aleksandra Pawluk, Monika Głowacka, Żaneta Blimel, Natalia Kaczorowska

IIIm. i puchar w IX Otwartych Mistrzostwach Zespołów Cheerleaders Miasta Biała Podlaska

 

 

ROK SZKOLNY 2009 / 2010

1. Magdalena Kobryńska

  • I miejsce - powiatowe biegi przełajowe w Terespolu

 

- img_0964.jpg

 

2. Agnieszka Kobryńska

  • I miejsce w między-gminie drużynowym tenisie stołowym w Konstantynowie
  • II miejsce w finale powiatu w indywidualnym tenisie stołowym w Sworach
  • II miejsce w finale powiatu w indywidualnym tenisie stołowym w Sworach
  • III miejsce w finale powiatu w drużynowym tenisie stołowym w Sworach

 

3. Dominika Korolczuk

  • I miejsce w między-gminie w drużynowym tenisie stołowym w Konstantynowie
  • III m. w finale powiatu w drużynowym tenisie stołowym w Sworach
gimnazjum
ASF
BIP
GOSPODARKA ODPADAMI
ESP
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wykluczenie cyfrowe
Informator usług publicznych
czwartek, 25 maja 2017
145 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
radio podlasie
biala24
radio biper
Schronisko AZYL
Urząd Gminy Leśna Podlaska, ul. Bialska 30, 21-542 Leśna Podlaska, pow. bialski, woj. lubelskietel.: 48 833450720, fax: 48 833450721, email: ug@lesnapodlaska.pl, http://www.lesnapodlaska.plNIP: 537-17-05-275, Regon: 000543344
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI