EnglishFrancaisPolski
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Fotogaleria
E-kartki
0669955

Nasze klasy

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Grupa I

wychowawca: mgr Elżbieta Gawryluk

  1. Chraniuk Mateusz
  2. Grabiec Tomasz
  3. Horbowiec Łukasz
  4. Huczko Ireneusz
  5. Jóźwiak Mateusz
  6. Junczyk Grzegorz
  7. Krupa Łukasz
  8. Lewandowski Paweł
  9. Ludwiszewska Lidia
  10. Niedziółka Krystian
  11. Sawczuk Magdalena
  12. Szleszyński Jakub
  13. Szyc Weronika
  14. Ułasiewicz Krystian

Grupa II

wychowawca: mgr Marta Nowicka

  1. Adamiuk Adam
  2. Chomiuk Dominik
  3. Filipczuk Klaudia
  4. Iczkowska Dominika
  5. Laszuk Mateusz
  6. Łukijańczuk Anna
  7. Miechowicz Wiktoria
  8. Mitura Piotr
  9. Omelaniuk Brajan
  10. Orluk Milena
  11. Romanowska Karolina
  12. Rola Bartosz
  13. Sawczuk Oliwia
  14. Stasiuk Łukasz
  15. Szkalski Krzysztof
  16. Szpura Filip

 

KLASA I

wychowawca: mgr Danuta Gulińska

  1. Adamowski Szymon
  2. Hawryluk Oliwia
  3. Jadczuk Wiktoria
  4. Leźniewicz Julia
  5. Łukaszewicz Maciej
  6. Pietruczuk Jakub
  7. Radzimska Daria
  8. Samociuk Zuzanna
  9. Sekuła Wiktoria
  10. Sęk Oliwia
  11. Soldat Michał
  12. Soldat Oliwia
  13. Stelęgowski Sebastian
  14. Winogradow Mikołaj
  15. Wróbel Dawid

 

KLASA II a

wychowawca: mgr Renata Anklewicz

  1. Adamczuk-Chromczuk Maciej
  2. Barańska Monika
  3. Chomicz Filip
  4. Chwedoruk Szymon
  5. Filipiuk Beata
  6. Jabłońska Maja
  7. Jóźwiak Aleksandra
  8. Kruk Dawid
  9. Krupa Patrycja
  10. Liniewicz Aleksandra
  11. Malczuk Julia
  12. Saczuk Julia
  13. Stasiuk Anna
  14. Wyrzykowski Piotr

 

KLASA II b

wychowawca: mgr Urszula Senczyk

  1. Dorofiejuk Julia
  2. Głowacka Aleksandra
  3. Głowacka Gabriela
  4. Iczkowski Bartłomiej
  5. Jasiński Kacper
  6. Jóźwiak Łukasz
  7. Junczyk Julia
  8. Kamiński Krystian
  9. Karpińska Oliwia
  10. Kaspruk Gabriela
  11. Kosciuk Igor
  12. Miechowicz Magdalena
  13. Opolski Błażej
  14. Sylwesiuk Julia
  15. Szupiluk Karolina
  16. Wielgórski Krystian
  17. Winogradow Adam

 

KLASA II c

wychowawca: mgr Małgorzata Laszuk

  1. Adamiuk Magdalena
  2. Biczak Wiktoria
  3. Chwedczuk Anna
  4. Filipczuk Jakub
  5. Kazanecka Oliwia
  6. Kuc Jakub
  7. Łukaszuk Przemysław
  8. Matejczuk Ewa
  9. Melaniuk Matylda
  10. Panasiuk Oliwier
  11. Sekuła Julia
  12. Stasiuk Paweł
  13. Stasiuk Zuzanna
  14. Szkalski Jan
  15. Szymula Natalia
  16. Wasilewska Karolina
  17. Wileński Damian

 

KLASA III a

wychowawca: mgr Jadwiga Remiszewska

  1. Bieliński Bartłomiej
  2. Błażejak Jakub
  3. Bogusz Aleksandra
  4. Czyrak Melania
  5. Danilewicz Dominika
  6. Doroszuk Aleksandra
  7. Jakimiuk Gabriela
  8. Kaspruk Amelia
  9. Leźniewicz Milena
  10. Obroślak Eliza
  11. Panasiuk Maciej
  12. Panasiuk–Sundar Gracjan
  13. Sęk Julia
  14. Sęk Lena
  15. Skurski Damian
  16. Stelęgowska Patrycja
  17. Wileński Wojciech
  18. Włos Tomasz

 

KLASA III b

wychowawca: mgr Elżbieta Chalimoniuk

  1. Adamiuk Wiktoria
  2. Bagłaj Monika
  3. Borysiuk Kornel
  4. Iwaniuk Katarzyna
  5. Kamińska Weronika
  6. Kaspruk Bartosz
  7. Kędzior Patryk
  8. Liniewicz Karolina
  9. Łyczewska Agata
  10. Matejczuk Bartłomiej
  11. Miechowicz Anna
  12. Rola Maciej
  13. Stelęgowski Jakub

 

KLASA III c

wychowawca: mgr Anna Ostaszewska

  1. Dacewicz Patrycja
  2. Iczkowski Jakub
  3. Jóźwiak Piotr
  4. Jóźwik Filip
  5. Jucyk Anna
  6. Mańko Jakub
  7. Miszkiniuk Wiktoria
  8. Nazaruk Wiktoria
  9. Panasiuk Dawid
  10. Paszkowska Milena
  11. Podkański Maciej
  12. Pykacz Magdalena
  13. Skrodziuk Michał
  14. Skurska Wiktoria
  15. Spychel Kacper
  16. Struk Katarzyna
  17. Walania Natalia
  18. Waszczuk Kornelia
  19. Wyrzykowska Dominika

 

KLASA IV a

wychowawca: mgr Anna Romanowicz

  1. Chalimoniuk Ewelina
  2. Demczuk Alicja
  3. Fijoł Paulina
  4. Hawryluk Kamila
  5. Iwaniuk Antoni
  6. Kuc Rafał
  7. Kurow Kacper
  8. Ojcewicz Iga
  9. Radzimska Sara
  10. Samociuk Krystian
  11. Stelęgowska Klaudia
  12. Szpura Daria
  13. Szpura Wiktoria
  14. Szyc Julia
  15. Wawryniuk Adrian

 

KLASA IV b

wychowawca: mgr Izabella Adamowska

  1. Bogusz Anna
  2. Chwedoruk Mikołaj
  3. Doroszuk Mikołaj
  4. Fedoruk Wojciech
  5. Gadomski Jakub
  6. Gembska Kamila
  7. Gołąb Kacper
  8. Jabłoński Kacper
  9. Junczyk Amelia
  10. Laszuk Adam
  11. Liniewicz Milena
  12. Mirończuk Magdalena
  13. Molendowska Anita
  14. Skiepko Katarzyna
  15. Stańczuk Adam
  16. Sylwesiuk Magdalena
  17. Szkalski Stanisław
  18. Witek Paweł

 

KLASA V a

wychowawca: mgr Bożena Nogaczewska

  1. Chwedczuk Zuzanna
  2. Duda Sara
  3. Dunajko Oskar
  4. Filipiuk Wiktoria
  5. Gołąb Bartłomiej
  6. Hawryluk Krystian
  7. Hryciuk Bartłomiej
  8. Jakimiuk Jakub
  9. Jóźwiuk Aleksandra
  10. Łucewicz Filip
  11. Miechowicz Julia
  12. Miszkieniuk Julia
  13. Obroślak Beata
  14. Sęk Aleksandra
  15. Spychel Oliwia
  16. Szyc Kamil
  17. Wasilewski Kacper
  18. Wileńska Natalia

 

KLASA V b

wychowawca: mgr Anna Karpińska / mgr Kamil Chalimoniuk

  1. Bebko Natalia
  2. Daniluk Wiktoria
  3. Gęmbska Amelia
  4. Jasińska Sylwia
  5. Jóźwiuk Bartosz
  6. Kanabus Kacper
  7. Liniewicz Natalia
  8. Nowicka Weronika
  9. Potykanowicz Julia
  10. Stańczuk Jakub
  11. Szołucha Martyna
  12. Zdunkiewicz Fryderyk

 

KLASA VI a

wychowawca: mgr Elżbieta Laszuk

  1. Biczak Aleksandra
  2. Chalimoniuk Hubert
  3. Chwedoruk Jakub
  4. Chwedoruk Patryk
  5. Czyrak Jakub
  6. Czyrak Mateusz
  7. Domański Patryk
  8. Górecki Kacper
  9. Laszuk Hubert
  10. Marciniuk Martyna
  11. Marczuk Szymon
  12. Miechowicz Martyna
  13. Mirończuk Gabriela
  14. Niedziółka Natalia
  15. Sagan Kacper
  16. Skurski Patryk
  17. Soldat Dawid
  18. Stasiuk Weronika
  19. Szkalska Katarzyna
  20. Szwed Martyna
  21. Tarkowski Szymon
  22. Wróbel Patrycja

 

KLASA VI b

wychowawca: mgr Andrzej Hordejuk

  1. Barańska Justyna
  2. Bebko Eliza
  3. Biegajło Sara
  4. Danilewicz Jakub
  5. Daniluk Emilia
  6. Grabiec Filip
  7. Horbowiec Maciej
  8. Hryciuk Emilia
  9. Jurkowska Kinga
  10. Kuc Adam
  11. Liniewicz Gabriela
  12. Michalak Wiktoria
  13. Nazaruk Amelia
  14. Panasiuk Szymon
  15. Panasiuk Weronika
  16. Piwoni Marian
  17. Sęk Wiktoria
  18. Skrodziuk Mateusz
  19. Stańczuk Julia
  20. Stańczuk – Zarzycka Wiktoria
  21. Walania Julia
  22. Włos Paweł
zpo
ASF
BIP
GOSPODARKA ODPADAMI
ESP
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wykluczenie cyfrowe
Informator usług publicznych
wtorek, 23 maja 2017
143 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Leoncjusza, Michała, Renaty
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
radio podlasie
biala24
radio biper
Schronisko AZYL
Urząd Gminy Leśna Podlaska, ul. Bialska 30, 21-542 Leśna Podlaska, pow. bialski, woj. lubelskietel.: 48 833450720, fax: 48 833450721, email: ug@lesnapodlaska.pl, http://www.lesnapodlaska.plNIP: 537-17-05-275, Regon: 000543344
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI