Spisałeś się przez Internet? Sprawdź jak zgłosić udział w loterii

Wziąłeś udział w spisie? Weź również udział w loterii i graj o nagrody.

 

Po wypełnieniu formularza spisowego pobierz unikatowy 10-znakowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii i zarejestruj go na stronie: https://loteria.spis.gov.pl/#formularz.

 

Loteria podzielona jest na 6 etapów, w których rozlosowane zostaną karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 zł oraz finał - w którym do wygrania będzie 16 samochodów osobowych marki Toyota YARIS. 

 

Aby wziąć udział w danym etapie należy zarejestrować kod i zgłosić się do loterii w określonym terminie. Harmonogram sprawdzisz na stronie https://loteria.spis.gov.pl/. Ostatnie zgłoszenia przyjmowane będą do 7 lipca br.

 

Im szybciej zarejestrujesz się w loterii, tym masz więcej szans na wygraną! Nie zwlekaj i spisz się przez Internet jak najszybciej.

 

Bieżące informacje i przypomnienia o terminach nadsyłania zgłoszeń oraz terminach losowań znajdziesz również na kontach GUS w mediach społecznościowych. Obserwuj nas i bądź na bieżąco.

 

W sprawie pytań dotyczących loterii prosimy o kontakt, numer 22 871 99 21 (infolinia czynna w dni robocze w godz. 9.00-17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Skontaktuj się z nami

Urząd Gminy Leśna Podlaska
ul. Bialska 30
21-542 Leśna Podlaska
e-mail: ug@lesnapodlaska.pl

tel. 83 345 07 20 fax. 83 345 07 21
sponsorzy