OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

ROK SZKOLNY 2016 / 2017 

Julia Biegajło

klasa IIIb

 wyróżnienie w konkursie kolęd zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Magdalena Chraniuk

klasa IIIb

 III miejsce w eliminacjach powiatowych XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ˝Młodzież zapobiega pożarom˝

Gabriela Gadomska

klasa IIa

 I miejsce w konkursie recytatorskim poezji Cypriana Norwida

Natalia Krupa

klasa IIa

 laureatka konkursu fotograficznego Czytam w obiektywie

Kacper Panasiuk

klasa IIa

 laureat konkursu fotograficznego Czytam w obiektywie

Martyna Potykanowicz

klasa IIa

 laureatka konkursu fotograficznego Czytam w obiektywie

Irmina Ludwiszewska

klasa IIb

 III miejsce w konkursie recytatorskim poezji Cypriana Norwida

wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Powiat bialski dawniej i dziś

Kinga Iczkowska

klasa Ia

 III miejsce w konkursie kolęd zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Grzegorz Kaspruk

klasa Ia

 I miejsce w XXVI Powiatowych Biegach Ulicznych XXI Memoriale im. Wincentego Kozłowskiego 

 

 ROK SZKOLNY 2015 / 2016 

Natalia Laszuk

klasa IIIa 

  III miejsce w kategorii zdjęcie w XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” 

 Martyna Panasiuk

klasa IIIa 

  wyróżnienie w VI edycji Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanym   przez Katolickie LO    w Białej Podlaskiej

Damian Huczko

klasa IIIb

  III miejsce w Pucharze Europy Karate – Kyokushin

Dominik Mitura 

klasa IIIb

  I  miejsce w III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej

  I  miejsce w biegach przełajowych w Janowie Podlaskim

Katarzyna Stefaniuk

klasa IIIb

  wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim ku czci Jana Pawła II

Monika Różanowska

klasa IIIb

  VI miejsce w kategorii klas III w III Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

Kornel Samociuk

klasa IIa

  zakwalifikowany do okręgowego etapu konkursu z fizyki

  zakwalifikowany do finału konkursu matematycznego Pangea

  VIII miejsce w kategorii klas II w III Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów

 Natalia Chwedczuk

 klasa IIa

 IV miejsce w  III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej

Natalia Chwedczuk

Martyna Nowosielska

klasa IIa

  I miejsce w tabeli 2015 r. w całoligowym sezonie piłkarskim trzeciej ligi juniorek

  I miejsce w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski w piłce nożnej ( przejście do ćwierćfinałów)

 Anna Stańczuk

 klasa IIb

 III miejsce w XVI Konkursie Biblijnym

Magdalena Chraniuk

klasa IIb

 I miejsce w gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Kinga Huczko

klasa Ia

wyróżnienie w IV powiatowym konkursie  Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Dziecinie” w Łomazach

wyróżnienie w kat. Gimnazjum w XII Powiatowych Prezentacjach Wokalnych w Łomazach

Aleksandra Zaręba

klasa Ia

IV miejsce w Katyńskich Biegach Ulicznych w Terespolu

 Aleksandra Dziedzic

Irmina Ludwiszewska

klasa Ib

  I miejsce w kategorii  film w XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” 

  I miejsce w głosowaniu internautów w kategorii  film W XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” 

Dominika Chwedczuk

klasa Ib 

  V miejsce w Katyńskich Biegach Ulicznych w Terespolu  

  VI miejsce w III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej

Paulina Stasiuk

Marcin Doroszuk

Jóźwik Hubert

klasy III

 IV miejsce  III edycji powiatowego konkursu z edukacji dla bezpieczeństwa „Wiem, potrafię, ratuję”

dziewczęta z kl. I-III

  II miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę siatkową

chłopcy z kl. I-III 

  III miejsce w międzygminnych zawodach  w halową piłkę nożną chłopcy 

 chłopcy z kl. I-III 

  III miejsce w międzygminnych zawodach  w piłkę siatkową chłopcy

chłopcy z kl. I-III  

  III miejsce w międzygminnych zawodach  w piłkę ręczną  chłopcy

 chłopcy z kl. I-III 

  II miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę nożną   chłopcy

 

Udział w akcjach społecznych:

  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: 

klasa IIa: Martyna Nowosielska 

klasa IIb: Julia Biegajło, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk, Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Izabela Lewczuk

kl. IIIa: Paulina Borowska, Anita Kuc, Klaudia Malczewska, Martyna Panasiuk 

klasa IIIb: Paulina Stasiuk, Dominika Spychel 

  • Szlachetna Paczka
kl. IIb: Julia Bagłaj, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk,  Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Izabela Lewczuk, Katarzyna Tarkowska
  • Czytające Przedszkole
klasa IIIa: Paulina Borowska,
klasa IIIb: Aleksandra Dębowska, Wiktoria Filipiuk, Angelika Sawczuk, Paulina Stasiuk  
klasa IIa: Aleksandra Anklewicz, Paulina Hryciuk, Julia Szandecka
klasa IIb: Julia Biegajło, Magdalena Chraniuk, Zuzanna Flis, Anna Stańczuk
  • Olimpiada Przedszkolaka
klasa IIb: Julia Bagłaj, Julia Biegajło, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk, Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Julia Kazanecka, Izabela Lewczuk, Katarzyna Tarkowska
  • Pomóż dzieciom przetrwać zimę
Natalia Laszuk z kl. IIIa 
 
Aktywny udział w akademiach i  uroczystościach  szkolnych
klasa Ia: Gabriala Gadomska, Kinga Huczko 
klasa Ib: Krystian Chomiuk, Aleksandra Dziedzic, Irmina Ludwiszewska,  Daniel Niedźiółka
klasa IIa: Aleksandra Anklewicz, Martyna Nowosielska, Gabriela Panasiuk 
klasa IIb: Magdalena Chraniuk, Julia Kazanecka    
klasa IIIa:  Adam Demczuk, Marcin Doroszuk, Natalia Laszuk, Klaudia Malczewska, Martyna Panasiuk 
klasa IIIb:  Damian Huczko, Przemysław Iczkowski, Dominik Mitura,  Katarzyna Stefaniuk, Wiktoria Filipiuk   

 

Aktywny udział w sekcji porządkowo - technicznej: 

klasa IIIa: Marceli Spychel, Radosław Cybula 

klasa