- Rozmiar tekstu
- Kontrast
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
ROK SZKOLNY 2016 / 2017
Julia Biegajło klasa IIIb |
wyróżnienie w konkursie kolęd zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
Magdalena Chraniuk klasa IIIb |
III miejsce w eliminacjach powiatowych XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ˝Młodzież zapobiega pożarom˝ |
Gabriela Gadomska klasa IIa |
I miejsce w konkursie recytatorskim poezji Cypriana Norwida |
Natalia Krupa klasa IIa |
laureatka konkursu fotograficznego Czytam w obiektywie |
Kacper Panasiuk klasa IIa |
laureat konkursu fotograficznego Czytam w obiektywie |
Martyna Potykanowicz klasa IIa |
laureatka konkursu fotograficznego Czytam w obiektywie |
Irmina Ludwiszewska klasa IIb |
III miejsce w konkursie recytatorskim poezji Cypriana Norwida wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Powiat bialski dawniej i dziś |
Kinga Iczkowska klasa Ia |
III miejsce w konkursie kolęd zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
Grzegorz Kaspruk klasa Ia |
I miejsce w XXVI Powiatowych Biegach Ulicznych XXI Memoriale im. Wincentego Kozłowskiego |
ROK SZKOLNY 2015 / 2016
Natalia Laszuk klasa IIIa |
III miejsce w kategorii zdjęcie w XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” |
Martyna Panasiuk klasa IIIa |
wyróżnienie w VI edycji Wielkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanym przez Katolickie LO w Białej Podlaskiej |
Damian Huczko klasa IIIb |
III miejsce w Pucharze Europy Karate – Kyokushin |
Dominik Mitura klasa IIIb |
I miejsce w III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej I miejsce w biegach przełajowych w Janowie Podlaskim |
Katarzyna Stefaniuk klasa IIIb |
wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim ku czci Jana Pawła II |
Monika Różanowska klasa IIIb |
VI miejsce w kategorii klas III w III Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów |
Kornel Samociuk klasa IIa |
zakwalifikowany do okręgowego etapu konkursu z fizyki zakwalifikowany do finału konkursu matematycznego Pangea VIII miejsce w kategorii klas II w III Bialskiej Lidze Matematycznej Gimnazjalistów |
Natalia Chwedczuk klasa IIa |
IV miejsce w III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej |
Natalia Chwedczuk Martyna Nowosielska klasa IIa |
I miejsce w tabeli 2015 r. w całoligowym sezonie piłkarskim trzeciej ligi juniorek I miejsce w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski w piłce nożnej ( przejście do ćwierćfinałów) |
Anna Stańczuk klasa IIb |
III miejsce w XVI Konkursie Biblijnym |
Magdalena Chraniuk klasa IIb |
I miejsce w gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej |
Kinga Huczko klasa Ia |
wyróżnienie w IV powiatowym konkursie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Dziecinie” w Łomazach wyróżnienie w kat. Gimnazjum w XII Powiatowych Prezentacjach Wokalnych w Łomazach |
Aleksandra Zaręba klasa Ia |
IV miejsce w Katyńskich Biegach Ulicznych w Terespolu |
Aleksandra Dziedzic Irmina Ludwiszewska klasa Ib |
I miejsce w kategorii film w XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” I miejsce w głosowaniu internautów w kategorii film W XII Foto-Konkursie „Moja szkoła w obiektywie” |
Dominika Chwedczuk klasa Ib |
V miejsce w Katyńskich Biegach Ulicznych w Terespolu VI miejsce w III Ulicznych Biegach Kościuszkowskich w Leśnej Podlaskiej |
Paulina Stasiuk Marcin Doroszuk Jóźwik Hubert klasy III |
IV miejsce III edycji powiatowego konkursu z edukacji dla bezpieczeństwa „Wiem, potrafię, ratuję” |
dziewczęta z kl. I-III |
II miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę siatkową |
chłopcy z kl. I-III |
III miejsce w międzygminnych zawodach w halową piłkę nożną chłopcy |
chłopcy z kl. I-III |
III miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę siatkową chłopcy |
chłopcy z kl. I-III |
III miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę ręczną chłopcy |
chłopcy z kl. I-III |
II miejsce w międzygminnych zawodach w piłkę nożną chłopcy |
Udział w akcjach społecznych:
- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy:
klasa IIa: Martyna Nowosielska
klasa IIb: Julia Biegajło, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk, Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Izabela Lewczuk
kl. IIIa: Paulina Borowska, Anita Kuc, Klaudia Malczewska, Martyna Panasiuk
klasa IIIb: Paulina Stasiuk, Dominika Spychel
- Szlachetna Paczka
kl. IIb: Julia Bagłaj, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk, Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Izabela Lewczuk, Katarzyna Tarkowska
- Czytające Przedszkole
klasa IIIa: Paulina Borowska,
klasa IIIb: Aleksandra Dębowska, Wiktoria Filipiuk, Angelika Sawczuk, Paulina Stasiuk
klasa IIa: Aleksandra Anklewicz, Paulina Hryciuk, Julia Szandecka
klasa IIb: Julia Biegajło, Magdalena Chraniuk, Zuzanna Flis, Anna Stańczuk
- Olimpiada Przedszkolaka
klasa IIb: Julia Bagłaj, Julia Biegajło, Wiktoria Chalimoniuk, Magdalena Chraniuk, Karolina Daniluk, Patrycja Fedorowicz, Julia Kazanecka, Izabela Lewczuk, Katarzyna Tarkowska
- Pomóż dzieciom przetrwać zimę
Natalia Laszuk z kl. IIIa
Aktywny udział w akademiach i uroczystościach szkolnych:
klasa Ia: Gabriala Gadomska, Kinga Huczko
klasa Ib: Krystian Chomiuk, Aleksandra Dziedzic, Irmina Ludwiszewska, Daniel Niedźiółka
klasa IIa: Aleksandra Anklewicz, Martyna Nowosielska, Gabriela Panasiuk
klasa IIb: Magdalena Chraniuk, Julia Kazanecka
klasa IIIa: Adam Demczuk, Marcin Doroszuk, Natalia Laszuk, Klaudia Malczewska, Martyna Panasiuk
klasa IIIb: Damian Huczko, Przemysław Iczkowski, Dominik Mitura, Katarzyna Stefaniuk, Wiktoria Filipiuk
Aktywny udział w sekcji porządkowo - technicznej:
klasa IIIa: Marceli Spychel, Radosław Cybula
klasa